Staří Páni

V sobotu 29.4.2017 se na našem hřišti odehrálo přátelské utkání Drásov - Deblín. Utkání nabídlo spoustu pohledných akcí, které ve většině případů končili mimo bránu. V první půli měli domácí hráči jasnou převahu. Měli míč více pod kontrolou a nemohla se jim upřít snaha o vstřelení první branky. Ovšem jak to tak chodí, byli to hosté, kteří dokázali využít svých ojedinělých výpadů a vstřelit dvě branky. 

Po změně stran domácí nadále stupňovali své úsilí, za které byli nakonec odměněni. První branka domácích přišla z kopačky R.Špačka, aby hned vzápětí srovnal stav utkání svým rychlým průnikem do šestnáctky a následnou nekompromisní střelou O.Hlavůněk. Očividně hostům docházela šťáva a domácí se i nadále tlačili před branku a vytvářeli si šance, ale žádná z nich se již neujala a tak utkání skončilo smírně.

 

Staří páni Drásov vs. Staří páni Deblín  2:2  (0:2)

 

 

 

Utkání mezi starou gardou Drásova a Zbrojovky Brno k výročí založení SK Drásov skončilo po devadesáti munutách remízou a ani následné pokutové kopy nerozhodli o vítězi, neboť na každé straně byli úspěšní dva exekutoři.

 

stará garda SK Drásov vs. Zbrojovka Brno  4:4  (2:3)  penalty  2:2